پیام فرستادن
Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited
محصولات
اخبار
صفحه اصلی >

چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited Company News

YANING Cleanroom PVC Roll Up Shutter Door Cargo فضای بزرگ تونل اتاق دوش هوا در حال تولید

YANING شروع به تولید Cleanroom PVC Roll Up Shutter Door Cargo Space Large     تونل اتاق دوش هوا در ژوئن 2022، آغاز تابستان.         آنها به طور خاص برای بازارهای خارج از کشور طراحی شده اند.بدنه اصلی توسط فولاد ضد زنگ برای اطمینان ساخته شده است   عملکرد قوی در طول استفاده مکرر روزانه       درب یک درب نورد سریع PVC است که باعث صرفه جویی در فضا و تسهیل در ورود و خروج کالا می شود.     مشخصات محصول:   1. فیلتر اولیه G4 و H13 با راندمان بالا با پارتیشن، فیلتراسیون 2 مرحله ای برای اطمینان از اثر تصفیه. 2. دمیدن و دوش گرفتن خودکار القایی مادون قرمز با کیفیت بالا، دستگاه قفل کننده الکترونیکی. 3. نازل فولادی ضد زنگ قابل تنظیم چند زاویه، دمیدن در سمت چپ و راست، می تواند یک اثر دمیدن خوب به دست آورد. 4. مجهز به حجم هوای زیاد و دمنده سر و صدای کم، سرعت باد سطحی بیشتر از 25 متر بر ثانیه است.   5.کنترل پنل لمسی دارای قابلیت توقف اضطراری و قفل کردن درب است.   6. هر دو درب دارای پنجره های PVC شفاف قابل مشاهده هستند.   7. سنسورهای فوتوالکتریک مسیر درب مسدود شده، عملکردهای قفل کردن و توقف اضطراری نصب شده برای ایمنی را تشخیص می دهند. به  

2022

06/20

790 واحد سیستم کنترل گروه FFU فیلترهای فن بی سیم برای مراکش

سیستم کنترل گروه FFU فیلترهای فن بی سیم برای مراکش     در اکتبر 2021، ST Microelectronics محصولات مارک ما را می پذیرد، این یک پروژه عالی است.ما در نهایت رقیب خود AAF را شکست دادیم. از مشتری من AQUALAB برای تلاش و حمایت بسیار سپاسگزارم.در سال آینده سفارش 800 واحد فیلتر فن بی سیم را به ما ادامه خواهد داد. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا کار خوبی را در کیفیت و خدمات انجام دهیم و برند خود را به جهان معرفی کنیم.     کارخانه ما دو خط تولید FFU می سازد که می تواند تعداد زیادی سفارشات FFU را به سرعت و به طور موثر به موقع انجام دهد.بنابراین ما فقط 25 روز طول کشید تا 790 واحد FFU سایز 1175*1175*350 میلی متر را تکمیل کنیم.       در واقع، ما با بسیاری از پروژه های کارخانه های الکترونیکی دقیق همکاری کرده ایم و توسط مشتریان شناخته شده و مورد تحسین قرار گرفته ایم.   برای پرس و جو از انواع مهندسی اتاق تمیز با دقت استقبال کنید!     

2021

11/12

مراسم افتتاحیه کارخانه جدید شرکت صنعتی تصفیه Yaning هنگ کنگ، با مسئولیت محدود

مراسم افتتاحیه کارخانه جدید شرکت صنعتی تصفیه Yaning هنگ کنگ، با مسئولیت محدود در 30 جولای 2021، Dongguan Yaning Purification Technology Co., Ltd. در کارخانه جدید خود افتتاح شد.ساعت 8:18 مهمانان یکی پس از دیگری وارد شدند. در مراسم افتتاحیه، میزبان لی نان از طرف شرکت فناوری تصفیه Dongguan Yaning توضیح مختصری داد و از رهبران و مهمانان حاضر استقبال گرم کرد.   ساعت 11:18 مراسم بریدن روبان رسما آغاز شد. مدیر کل شرکت یا نینگ آقای چن جون، شهردار شهر دونگ گوان آقای سونگ جیان مینگ، آقای هی Qianghui و آقای ژائو زونگ هی، مدیرعامل رنلی صنعتی،هوانگ یانژنگ رئیس شعبه دریاچه دونگوان سونگشان، رئیس بانک چین، پنگ یوکای، رئیس اتاق بازرگانی Dongguan Shuangfeng، هوانگ یانکون، مدیرعامل Qianlang Chemicalآقای لی ژو جیائو،وانگ ژیون، رئیس شینچی‌وان برای مراسم افتتاحیه رقص شیر بخش مهمی از فرهنگ سنتی چین است. رقص شیر نمی تواند در هیچ جشن بزرگ یا جشن عامیانه غایب باشد. پس از مراسم روبان بری، در صدای پر سر و صدای گنگ و طبل، شیر زیبا روی صحنه حاضر شد. شیر جهنده، طبل شاد و گوش خراش، حال همه را به حرکت درآورد، دل مردم را به لرزه درآورد، برای تطهیر یانین اقبال به ارمغان آورد، برای طهارت یانین صلوات فرستاد. در اینجا، ما به گرمی به خانه داری یاین تطهیر تبریک می گوییم، برای شرکت آرزوی افتتاحیه موفق و ایجاد درخشان داریم!  

2021

08/02

طرح جابجایی شرکت یانینگ

شرکت ما در شرف انتقال به یک کارخانه بزرگتر است شرکت Dongguan Yaning Purification یک شرکت فناوری مبتنی بر فناوری است که متخصص در تولید دوش هوا، جعبه عبور، نیمکت تمیز، غرفه تمیز، FFU، جعبه هپا و سایر تجهیزات تصفیه است.این شرکت دارای بیش از 30 پتنت محصول است و بسیاری از محصولات آن گواهینامه بازرسی عملکرد ROHS، CE، FCC، ISO و محصول را دریافت کرده اند.پس از بیش از ده سال توسعه، یک تیم عالی با شهرت خوب در داخل و خارج از کشور و سطح بالایی از تکنولوژی حرفه ای تشکیل شده است.    زمان می گذرد و زمان می گذرد.تحت هدایت صحیح حزب و سیاست های ملی و تحت رهبری قوی آقای چن به عنوان سکاندار اصلی، ما متحد خواهیم شد و همه افراد یانینگ را به همکاری برای عملیات پایدار هدایت خواهیم کرد.ما احساس می کنیم که مسئولیت بزرگی داریم و رسالتی باشکوه.این شرکت بیش از ده سال مبارزه را پشت سر گذاشته است و اعتماد و تحسین کامل را از همه اقشار به دست آورده است.به لطف حمایت و مراقبت همه اقشار جامعه، مقیاس تولید و کارخانه عملیاتی گسترش زمان و زمان را تجربه کرده است، بنابراین استقامت توسعه قوی شرکت را نشان می دهد.به خصوص در سال های اخیر، کسب و کار این شرکت به طور مداوم به پیشرفت ها و جهش های جدید دست یافته است و به پیشرفت های قابل توجه و نتایج قابل توجهی دست یافته است.خانه داری در این ماه یک چالش برای شرکت از مفهوم تا عمل است.افراد Yaning از این به عنوان یک فرصت استفاده می کنند و به قدرت خود برای ایجاد تجدید مفهوم و بهبود واقعی و جامع کسب و کار تکیه می کنند.    از امروز، صفحه جدیدی در تاریخچه توسعه شرکت باز خواهیم کرد.آدرس شرکت جدید شماره 6، Chiling Industrial Third Ring Road، Houjie Town، Dongguan City است که مساحتی معادل 22 هکتار را پوشش می دهد.پس از انتقال به آدرس دفتر جدید، نه تنها محیط اداری کارکنان را تا حد زیادی بهبود می بخشد، بلکه تصویر خارجی شرکت های فرهنگی را نیز شکل می دهد.این خبر از چشم انداز توسعه درخشان و باشکوهی در آینده ما می دهد.   در آینده، شرکت یانینگ دست در دست دوستان از هر طبقه اجتماعی در یک زمینه بزرگتر کار خواهد کرد و به دنبال توسعه مشترک خواهد بود.این شرکت به حفظ مفهوم ارزش "ایجاد بهترین محصولات و خدمات مبتنی بر استعدادها و فناوری"، برجسته کردن کیفیت محصول و ترویج سنت خوب "ظهور شرکت افتخار من است، افول شرکت است" ادامه خواهد داد. شرمنده من است."، و شرکت Yaning را بزرگتر و قوی تر نگه دارید!    در محیط کاری جدید، همه کارکنان شرکت ما با نگرش جدید و نیازهای بالاتر سخت کار خواهند کرد، پیشگام و نوآور خواهند شد و شرایط اداری درجه یک را به مدیریت درجه یک، تصویر با کیفیت درجه یک و توسعه درجه یک تبدیل خواهند کرد. کارایی.، تعالی ایجاد کنید و برای اولین تلاش کنید، سرعت رشد و گسترش را افزایش دهید و مسئولیت اجتماعی یانینگ را جدی بگیرید.   پرندگان خوب چوب را انتخاب می‌کنند، صدای Orioles خانه‌دار، Orioles به سمت تف کردن جی حرکت می‌کند، De باید همسایه‌هایی داشته باشد، شرکت Yaning به گرمی از نخبگان از همه اقشار برای پیوستن استقبال می‌کند، و به دنبال برنامه‌ریزی مشترک و توسعه مشترک هستند، پلت فرم شرکت همیشه متعلق به قهرمانان جاه‌طلب خواهد بود. .   ما قویاً معتقدیم که با حمایت قوی دولت محلی و رهبری صحیح شرکت، از طریق پشتکار و تلاش مشترک همه افراد یانینگ، قطعاً به چشم‌اندازهای توسعه بیشتری دست خواهیم یافت و به آینده درخشان‌تری دست خواهیم یافت!  

2021

07/05

حمل و نقل سقف جریان آرام

حمل و نقل سقف جریان آرام بسیاری از مشتریان امسال سقف جریان آرام را سفارش می دهند، ما همیشه می توانیم راهی برای کمک به مشتریان خود در پر کردن ظروف بدون اتلاف فضا پیدا کنیم. کارکنان ما همیشه مهربان هستند تا به مشتری کمک کنند تا کالاهای کانتینری را از سایر تامین کنندگان بارگیری کند و بسیاری از مشکلات بار را حل می کنند. تجربه غنی آنها اخیراً به دلیل عود مجدد ویروس کرونای جدید در منطقه ما، مشخص شده است که توسط خدمه خارج از کشور آورده شده است. بنابراین، دولت ما دستور محاصره یک بندر بزرگ دریایی را صادر کرد و بسیاری از کالاها در بندر گیر کردند و امکان پذیر نبود. ارسال شده است.شرکت های حمل و نقل تنها فضای کمی دارند که باعث می شود حمل و نقل گران تر شود. برای اینکه مشتریان ما بتوانند کالا را به موقع دریافت کنند، فورواردر ما تا دیروقت بیدار می ماند تا فضای حمل و نقل را بگیرد. با تلاش هماهنگ همه بخش‌های شرکت، ما همیشه کالاها را به موقع تحویل می‌گیریم. از این بابت بسیار متشکرم: به ما اعتماد کنید!ما را انتخاب کنید    

2021

06/05

1 2 3