خانه

Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited نمایه شرکت

نمایه شرکت

Dongguan Yaning Purification Equipment Co., Ltd. (HongKong Yaning Purification Industrial Co., Limited) در شهر HouJie، شهر Dongguan، استان گوانگدونگ، چین واقع شده است. Yaning بر تحقیق و توسعه، طراحی، تولید، فروش و نصب تمرکز کرده است. تجهیزات احراز هویت. شرکت بیش از ده سال متعهد به صنعت تصفیه است، در عین حال، ما یکی از قدرتمندترین شرکت ها در صنعت فناوری تصفیه در چین هستیم. شرکت علاوه بر فروشندگان، 200 کارمند دارد، کارخانه دارای 20000 متر مربع است. محصولات اصلی مورد استفاده در مراقبت های بهداشتی، فناوری الکترونیک، زیست پزشکی، غذا، ابزار دقیق، هوافضا، خودروسازی و بسیاری از زمینه های دیگر. در این سال ها، محصولات ما عمدتا به آمریکا، آفریقا، یورو، خاورمیانه، آسیا و غیره صادر می شود. به دلیل کیفیت بالا و بهترین خدمات پس از فروش ما.

 

ما یک تیم پر جنب و جوش و جامع از فناوری، کارکنان موجود 120 نفره، و شش مهندس ارشد، سه مهندس حرفه ای و فنی داریم، این شرکت دارای قدرت ساخت و ساز قوی و نیروی فنی قوی، مراقبت های بهداشتی، گیاهان تجاری، دارو، مواد غذایی است. صنعت، صنعت بیمارستان، و دستاوردهای عالی به دست آوردیم. مهم نیست که قبلاً چه دستاوردهای درخشانی داشته ایم، ما به ارائه بهترین خدمات و کیفیت خود برای هر درخواستی از شما با تیم حرفه ای خود در آینده ادامه خواهیم داد.

ماموریت ما: "رضایت از کیفیت محصول، رضایت از فناوری پیشرفته و رضایت خدمات پس از فروش".

و ما دائماً رقابت جامع در شرکت را تقویت می کنیم، به بهبود خدمات و کیفیت خود ادامه می دهیم. ما معتقدیم که پیشرفته ترین فناوری و خدمات پس از فروش عالی را به شما ارائه خواهیم داد.

بیایید دست در دست هم به جلو حرکت کنیم، درخشان خلق کنیم!

 

اهداف شرکت:

به حقیقت پیشگامانه، وحدت و روحیه کارآفرینانه شرکت پایبند باشید، دائماً و فراتر از خودمان، در "کیفیت بقا، اعتبار توسعه"، کسب و کار، ما به پیشرفت در صنعت تصفیه هوا ادامه خواهیم داد. نام تجاری Yaning روز به روز گزینه اول دوستان از کشورها و مناطق مختلف مانند آمریکا، کانادا، برزیل، السالوادور، بریتانیا، بلژیک، پرتغال، لهستان، مالزی، فیلیپین، تایلند، ویتنام، هند، پاکستان، بنگلادش، سریلانکا، تای شده است. وان چین، هنگ کنگ چین و غیره!خدمات ما در حال حاضر بیش از 80 کشور گسترش یافته است!

چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited نمایه شرکت 0

چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited نمایه شرکت 1

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

1، Yaning در سال 2001 در شهر Dongguan، استان گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)، کارمند: 5، تجهیزات: 1 مجموعه (استفاده شده)، اندازه کارخانه: 500 متر مربع، بازار: چین پیدا شد.

 

2.5 سال بعد (2006)، Yaning عصر جدیدی را آغاز کرد، مشتریان بیشتر و بیشتری ما را به عنوان تامین کننده خود به دلیل خدمات، مسئولیت و پس از خدمات ما انتخاب می کنند، در این لحظه، ما 20 کارمند داریم، تجهیزات: 5 مجموعه، اندازه کارخانه: 3000 متر مربع، بازار: چین، ویتنام، تایلند، مالزی، فیلیپ، هند؛

 

3، با افزایش تجارت بین المللی بسیار بیشتر، ما مجبور شدیم دفتری را در سال 2010 در هنگ کنگ راه اندازی کنیم تا به شرکای تجاری بیشتر و بیشتری از خارج از کشور کمک کنیم، فقط در این سال، گواهینامه های CE، ISO و دیگر را گذراندیم.

 

4، برای برآوردن نیازهای شرکای تجاری مختلف، شرکت را دوباره در سال 2015 ارتقا و بازسازی کردیم (این سال، کارخانه به 10000 متر مربع رسید). بسیار بیشتر بهبود یافته است، در همان زمان، کارمند ما در حال حاضر به 80 نفر افزایش یافته است.

 

5، پس از 6 سال (2016)، محصولات ما قبلاً به بیش از 80 کشور و منطقه صادر شده است، در این لحظه، ما خوشحالیم که کیفیت و خدمات ما توسط مشتریان بیشتری از اروپا و آمریکا پذیرفته شده است و گردش مالی بیش از 30 میلیون RMB برای برای اولین بار در سال جاری، عمیقاً می دانیم که این پایانی برای رسیدن به اهداف بیشتر نیست.

 

 

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

فروشنده

مارک های : یانینگ

تعداد کارمندان : >100

فروش سالانه : 5000000-10000000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها چین Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited گواهینامه ها